O firmie Szkolenia psów Happy Dog- Zoopsycholog

W szkole „Happy Dog" posługujemy sie pozytywnymi metodami, maja one na celu wzmacnianie właściwych i pozytywnych zachowań.
Jesteśmy szkołą, której główną misją jest edukowanie i uświadamianie opiekunów jak należy komunikować się ze swoim psem, nauka pracy.. poznanie i zrozumienie psiego behawioru. Pracujemy ze wszystkimi psami od lękliwych po agresywne.

Nie stosujemy żadnej przemocy, kolczatek czy dławików. Pies pracuje z opiekunem ponieważ kojarzy sobie to z dobra zabawą oraz chęcią współpracy i wzajemnej więzi z człowiekiem.

Pomagamy również przy problemach z zachowaniem, nasi kursanci mają nasze wsparcie przez praktycznie 7 dni w tygodniu, dostarczamy materiały teoretyczne podczas zajęć oraz zadajemy prace domowe :) Pracujemy metodą Click&Voice, która jest dokładna i skuteczna. Prowadzimy szkolenia grupowe, indywidualne, konsultacje behawioralne, przedszkole dla szczeniąt.
Nieustannie od kilku lat podnosimy swoje kwalifikacje na różnego rodzaju warsztatach, seminariach, konferencjach behawawioralnych w całym kraju. Doszkalamy swoje umiejętności na kursach instruktorskich.

Jesteśmy wsparciem po adopcji psów z zaprzyjaźnionych fundacji OTOZ Animals, Arka dla Zwierząt. Pomagamy i współpracujemy ze Schroniskiem AZORKI.
Pozdrawiam- Trener psów, Zoopsycholog/Behawiorysta  Mariusz Ostrowski