Psie przedszkole

KURS PSIEGO PRZEDSZKOLA GRUPOWY 


KURS PSIEGO PRZEDSZKOLA SKŁADA SIĘ Z 9 SPOTKAŃ ( 2 razy w tygodniu sobota - niedziela) 

KOSZT KURSU 9 SPOTKAŃ TO 500zł 


Psie przedszkole jest wprowadzeniem psiaka w Świat, w którym czekać będą na niego różne bodźce. Ten etap socjalizacji jest bardzo ważny aby Twojemu psu i Tobie żyło się lepiej i komfortowo przez wiele lat...

Od tego szczenięcego etapu życia psa zależy bardzo wiele, jak pies będzie odnosił się do członków rodziny, do innych ludzi, gości. Czy będzie umiał zachować się na spacerze? Jak zareaguje na obce psy, koty i dziwne nowe sytuacje. Czy będziesz mógł go zabrać ze sobą na urlop, na wakacje, do znajomych?

Przedszkole dla szczeniaków przeznaczone jest dla psów i dla ludzi – ich opiekunów i przewodników. Jako przewodnik psa nauczysz się rozumieć to, co on Ci przekazuje, a pies nauczy się rozumieć to, czego od niego oczekujesz.

W kursie mogą uczestniczyć wszystkie szczenięta które są pomiędzy 8 tyg  a 5 miesiącem życia- są zdrowe i są po drugim szczepieniu. Zajęcia w pierwszej fazie odbywają się na neutralnym terenie, następnie wprowadzamy stopniowo rozproszenia i prawidłową socjalizacje, by szczenie nabierało odporności fizycznej jak i psychicznej. Troszczymy się o zdrowie i bezpieczeństwo szczeniaczków prosimy o zaświadczenie od lekarza weterynarii, który stwierdza, że szczeniak jest zdrowy, odrobaczony, wolny od pasożytów zewnętrznych i nie ma przeciwwskazań do rozpoczęcia zajęć.


Kurs „Psie Przedszkole"

 • 9 spotkań Na kursie dowiecie sie Państwo potrzebne wiadomości o wychowaniu psa, nauce czystości, zasadach domowych, bezpiecznych zabawkach i zabawach, odpowiednim żywieniu psa, właściwym używaniu sprzętów szkoleniowych, obroży, smyczy, szelek itp. oraz podstawy z pierwszej pomocy przed weterynaryjnej.
 • Nauka (targetowania dłoni) Nauczenie psa targetowania naszej dłoni, czyli po prostu dotykania jej nosem, powinno być dla nas jednym z priorytetów. Dobrze opanowany target będzie pomocny przy nauce przywołania, chodzenia przy nodze lub naprowadzaniu psa na różne pozycje.Podstawowe komendy (siad , leżeć , zostań , zostaw (nie podejmowanie jedzenia na spacerach) " OK" – sygnał zwalniający z komendy)
 • Nauka przywołania/odwołania Przywołanie, jest dla mnie najważniejszą komendą, którą pies powinien opanować. Nie chodzi tylko o wygodę właściciela i budowanie wspaniałego porozumienia między nim, a psem, ale po prostu o zapewnienie mu bezpieczeństwa.
 • Sygnał Neutralny to charakterystyczny odgłos, np. cmoknięcie, który dla Twojego psa oznacza „spójrz na mnie, podążaj w moją stronę". Kluczowe tutaj jest to, że nasz ton głosu nie wyraża w tym momencie żadnych emocji. Jest jedynie sygnałem werbalnym mającym przyciągnąć uwagę psa lub pośrednio odwrócić jego uwagę od czegoś, co mogłoby go zaniepokoić lub zbyt zaciekawić itp. Jest niezastąpionym narzędziem do nauki chodzenia psa na luźnej smyczy.
 • Nauka „Na miejsce" ma nie tylko powodować, że pies usuwa się na swoje posłanie, ale także ma wpływać na jego stan emocjonalny. Dobrze przeprowadzony trening sprawi, że wykonując komendę skojarzoną z dużą dozą samokontroli i wielką przyjemnością, pies się uspokoi, zwalczając buzujące w nim emocje.
 • Zabawa „łap – puść" uczymy prawidłowej relacji między opiekunem a psem. Szkolenie przeplatane jest zabawą która jest nagrodą ale rozwija też cały repertuar zachowań socjalnych.
 • Przyzwyczajenie do dotyku –uczenie psa spokoju dzięki temu , pies nauczy się samokontroli , przydaje się to przy wizytach weterynaryjnych , groomerskich – psi fryzjer (kąpiel , czesanie) czy też podczas zabiegów domowych jak np (czyszczenie uszu, wycieranie łap , smarowanie łap , zaglądanie i czyszczenie zębów przez właściciela)
 • Socjalizacja Ważne jest zadbanie o możliwość odpowiedniego kontaktu z innymi psami i ludźmi oraz zapoznanie szczeniaka z różnymi dźwiękami, miejscami i sytuacjami, z którymi będzie miał do czynienia w kolejnych etapach rozwoju
 • Praca klikerem przy kształtowaniu nowych zachowań
 • Nauka odpoczynku psa.
 • Na wszelkie pytania odpowiem w wiadomości prywatnej lub pod nr tel 733 451 908 :)   Serdecznie zapraszam chętne maluchy :) 

Usługi:

Wpisy na Blogu:

Tagi: